Linka 171
27. 8. 2009
Linka bude zrušena 1.9.2009
KAČEROV - Michelský les - Nemocnice Krč - Zálesí - Sídliště Krč - Tempo - Jalodvorská - U Zvoničky - Libuš - U Libušské sokolovny - SÍDLIŠTĚ PÍSNICE
Autobus Karosa Renault Citybus 12M na lince 171 v obratišti Kačerov